KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14733002
nr 1473 3002
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Lamp". Signerad, numrerad 31/50. Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, bladets mått: 61x42 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:34:34
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy